Çağrı Merkezi: 0530 962 60 40

Gizlilik Sözleşmesi

ipekyolu.com.tr kanalıyla bilgileri bize sağladığınız zaman, gizliliğinize saygı gösteririz. Ziyaretiniz sırasında sizinle ilgili hangi bilgileri topladığımızı ve bu bilgilerle ne yaptığımızı anlamanız önemlidir. Bu Site’ye ziyaretiniz bu Gizlilik Politikası’na ve bizim Kullanım Koşulları’mıza tabidir.

Bilgi Toplama

Sizin ipekyolu.com.tr ‘ya doğrudan veya üçüncü bir şahıs aracılığıyla sağladığınız bilgiler hariç, sizinle ilgili kişisel olarak tanımlanabilen bilgileri toplamayız. Örneğin, bir kullanıcı kayıt formu doldurmaya, bir online anket uygulamaya veya bir ürün siparişi vermeye karar verdiğiniz takdirde, iletişim bilgileriniz (isim, e-posta adresi, posta adresi ve telefon numarası), gibi belirli bilgileri sağlamanız istenebilir.

ipekyolu.com.tr tarafından hassas bilgiler genellikle istenmez. Hassas bilgiler şunlarla ilgili verileri içermektedir: ırk veya etnik köken; politik görüşler; dini veya benzeri inançlar.

Kişisel Olarak Tanımlanabilecek Bilgilerin Kullanımı

Kişisel bilgilerinizi aşağıda tanımlandığı şekilde kullanabiliriz:

Size Hizmet Etmek İçin Yazışmalar , örneğin, Müşteri Hizmetleri departmanımıza e-posta yollamak veya bir sipariş vermek yoluyla iletişim bilgilerinizi bize sağlamayı seçtiğiniz takdirde ipekyolu.com.tr sitesi’ne ilişkin hizmetlerle ilgili duyuruları size sağlayabiliriz veya müşteri hizmeti taleplerinizle ya da siparişinizle ilgili sizinle temas kurabiliriz. Ayrıca ürünlerle ilgili ifade edebileceğiniz sorulara veya endişelere yanıt vermek için de sizinle temas kurabiliriz. Bu tür yazışmalar size hizmet etmek, endişelerinize yanıt vermek ve müşterilerimize sunduğumuz yüksek düzeydeki müşteri hizmetini sağlamak için gereklidir.

Kişisel Olarak Tanımlanabilen Bilgiler Üçüncü Şahıslara İfşa Edilmez

Sizin rızanız olmadan kişisel olarak tanımlanabilen bilgilerinizi ürünlerini ve hizmetlerini pazarlamakta kullanmaları için veya farklı amaçlar için üçüncü şahıslara temin etmeyeceğiz.

Değişikliklerin Bildirilmesi

Bu Gizlilik Politikasını zaman zaman gözden geçirerek düzeltebiliriz. Gizlilik Politikamızı değiştirmeye karar verdiğimiz takdirde, gözden geçirilmiş politikayı burada ilan edeceğiz. Size bildirimde bulunmadan dilediğimiz zaman değişiklik yapabileceğimiz için, bu Gizlilik Politikasına periyodik olarak başvurmanızı öneririz.